שכבה ח’

טלפון מזכירות חטיבת ביניים,
גב’ נחמה אדר 073-384-5301 

תוכן עניינים

עדכונים

צוות השכבה

רכזת השכבה

לורנס לוונשטיין

יועצת השכבה

מירב קינן

צוות המחנכות

רימה טוואשי – ח’1
עדנה טקסון – ח’2
לורנס לוונשטיין – ח’3
ליזי מיטרני מתלון – ח’4
מורן גוילי – ח’5
מירב קינן – ח’6
מרינה שקליאר – ח’7

ספרי לימוד

Powered By EmbedPress

לוח אירועים ומבחנים

Powered By EmbedPress

אצלנו בשכבה

  1. את השנה התחלנו באיחולי שנה טובה להורים – כל כיתה הצטלמה והכינה ברכה להורים, לצד חגיגות עם תפוח ודבש בכיתה.
  2. בעקבות המלחמה, מכינים מדי שבוע תלמידי השכבה ברכות לחיילים. כמו כן, בעקבות המלחמה ציינו את יום הזיכרון ליצחק רבין באופן קצת שונה והשנה התקיימו בכיתות סדנאות על התמודדות עם מצבי לחץ וקיצון. הסדנה הועברה על ידי זוג שחקנים מחברת דיתיאטרו.
  3. במסגרת שבוע הישראליות הכינו התלמידים תוצרים סביב השאלה “מה זה עבורי להיות ישראלי?” – התוצרים נתלו ברחבת בית הספר. ובמסגרת אותה השאלה, לקראת חג החנוכה פגשנו בזום את השחקן דין מרושניקוב שסיפר לתלמידים על חוויתו כעולה חדש. כך, פיתחו התלמידים אמפתיה כלפיי חבריהם לשכבה שהם עולים חדשים ומנגד, אנו מקווים שההרצאה נתנה כוח גם לתלמידים העולים לגלות את האור שבהם ולראות את מה שהם יכולים לתרום לחברה שלנו.
  4. חודש דצמבר היה גדוש באירועים. האחד, הרצאה של רן בראון בנושא התנהגויות מסכנות חיים, אלכוהול ועישון. בנוסף, לרגל השבוע הבינלאומי לזכויות אנשים מוגבלות קיימנו פעילות בשיתוף עם חברת “נגישות ישראל” שדרכה התלמידים הכירו מקרוב אנשים בעלי מוגבלויות והתנסו בעצמם בחוויה של להיות בעל מוגבלות.
  5. עם החזרה לשגרת החירום, עברו תלמידי השכבה יום גיבוש שכבתי במהלכו עברו בתחנות שונות הדרשו מהם לפעול בשיתוף פעולה ולגלות רוח ספורטיבית. אבל לא רק הנאה ולמידה היו פה… במהלך שנת ח’, מתחסנים תלמידי השכבה בביה”ס. את החיסון הראשון הם כבר עברו בהצלחה! כמו כן, התלמידים עברו סדנאות מיניות בשיתוף עם עמותת “מידע אמין על מין” וגם ההורים שמעו הרצאה בזום כהכנה לקראת הסדנאות ושיח מקדים בבית.
  6. התנדבות מיח”א – פעמיים בשבוע הולכים שישה תלמידים מכל כיתה לשחק עם ילדי מיח”א המתארחים במבנה שבבית ספרנו.

ברכות לחיילים

טקסט על העדכון למילוי ידני

יום גיבוש

טקסט על העדכון למילוי ידני

1 - שנה טובה

שנה טובה

טקסט על העדכון למילוי ידני